Vasarely Freudenthal grafik tema
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFIK, 2 delar, VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): "Tuz", osignerad, silkscreen/plastfilm, 37x37 cm FREUDENTHAL, Peter (född 1938): Komposition, signerad, serigrafi, 40x47 cm
Plastfilm med kantslitage
248379
2014-05-24