Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Hommage à Garibaldi Lindberg, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 89x64 cm, oramad

Hanteringsveck, oramad

248382

2014-05-22