Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Hommage à Garibaldi Lindberg, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 89x64 cm, oramad
Hanteringsveck, oramad
248382
2014-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här