J Ibanez-Arellano oljemålning tema
Vollendet
2014-05-25
248385
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
IBANEZ-ARELLANO, Joaquin (född 1929, Spanien/Sverige): Stilleben, signerad, olja på duk, 31x32 cm