J Ibanez-Arellano oljemålning tema

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IBANEZ-ARELLANO, Joaquin (född 1929, Spanien/Sverige): Stilleben, signerad, olja på duk, 31x32 cm

248385

2014-05-25