Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel N:o 8, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43x29,5 cm, omslag med episteln "Til Corporal Mollberg" medföljer
Oramad
248389
2014-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här