Peter Dahl N:o 7 ur Fredmans epistlar
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel N:o 7, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43x29,5 cm, omslag med episteln "Som Synes vara en Elegie, Skrifven vid Ulla Winblads Sång, Sent om Aftonen" medföljer
Oramad
248395
2014-05-22