Peter Dahl N:o 6 ur Fredmans epistlar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel N:o 6, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43x29,5 cm, omslag med episteln "Til the Galimater på binsidon then Konungsliga Djurgårdenom" medföljer

Oramad

248397

2014-05-22