Peter Dahl N:o 2 ur Fredmans Epistlar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel N:o 2, signerad Peter Dahl, färglitografi, 29x43 cm, omslag med episteln "Til Fader Berg, rörande Fiolen" medföljer, oramad

248411

2014-05-22