Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel N:o 2, signerad Peter Dahl, färglitografi, 29x43 cm, omslag med episteln "Til Fader Berg, rörande Fiolen" medföljer, oramad
248411
2014-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här