Leksaker diverse

Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKER, 1930-50-tal, betående av 4 bilar, samt "Tv", bilarnas längd 8-28 cm

Limousinen saknar kylare, funtioner ej prövad, diverse skador

248418

2014-05-28