Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
SKÅLAR, 2 st, porslin, Kina, 15/1600-tal, Wanli Ming, dekor i underglasyrblått med motiv av fjärilar resp fågel i landskap, diameter 15 cm
Nagg
248419
2014-05-22