Skålar Wanli

Skålar Wanli
Skålar Wanli
Skålar Wanli
Skålar Wanli

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

SKÅLAR, 2 st, porslin, Kina, 15/1600-tal, Wanli Ming, dekor i underglasyrblått med motiv av fjärilar resp fågel i landskap, diameter 15 cm

Nagg

248419

2014-05-22