Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
QUINN, Marc (England, född 1964): Garden II, Signerad och daterad Marc Quinn 2000 samt numrerad 13/45. Pigmentprint, 80 x 124 cm.
Skador
248433
2014-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här