Spelbord England

Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, England, 1800-tal, fanérat i mahogny, låda i sargen, höjd 76, 89x45 cm

Nyckel saknas, skiva med sprickor, sargen med skador, fanérskador

248436

2014-05-22