Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPELBORD, England, 1800-tal, fanérat i mahogny, låda i sargen, höjd 76, 89x45 cm
Nyckel saknas, skiva med sprickor, sargen med skador, fanérskador
248436
2014-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här