Robert Högfeldt oljemålning

Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Vinterandskap, signerad R Högfeldt, olja på pannå, 38x45 cm

248438

2014-05-22