Sonia Delaunay
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DELAUNAY, Sonia (1885-1979): "Spoutnik" 1976, färglitografi, signerad och numrerad Sonia Delaunay 8/75, 64x49 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift inköpt på Danderyds gymnasiums Cancergala 1986
248443
2014-05-22