Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAR, brons, Kina, 18/1900-tal, rik reliefdekor, hänklar i form av elefanter, rödfärgad, höjd 13, längd inkl hänklar 52, bredd 26 cm
Ytslitage
248447
2014-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här