Skålfat Kina

Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAR, brons, Kina, 18/1900-tal, rik reliefdekor, hänklar i form av elefanter, rödfärgad, höjd 13, längd inkl hänklar 52, bredd 26 cm

Ytslitage

248447

2014-05-22