Ulf Wahlberg olja

Ulf Wahlberg olja
Ulf Wahlberg olja
Ulf Wahlberg olja
Ulf Wahlberg olja
Ulf Wahlberg olja
Ulf Wahlberg olja

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WAHLBERG, Ulf (född 1938): Stilleben, signerad Ulf Wahlberg, olja på duk, 59x72 cm

248461

2014-05-22