Martin Bissiere oljemålning

Martin Bissiere oljemålning
Martin Bissiere oljemålning
Martin Bissiere oljemålning
Martin Bissiere oljemålning
Martin Bissiere oljemålning
Martin Bissiere oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BISSIERE, Martin, (född 1962): "Sans titre III", signerad, olja på duk, 100x81 cm
Utställd Galleri Danielson, Borgholm 1989

248463

2014-05-22