Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
CULLBERG, Erland, (1931-2012), "Den franske målaren", signerad E Cullberg, olja på duk, 130x110 cm
Utsälld Kalmar konstmuseum 1994
Konstakademin 1994
248464
2014-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här