Erland Cullberg oljemålning

Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

22 000 SEK

CULLBERG, Erland, (1931-2012), "Den franske målaren", signerad E Cullberg, olja på duk, 130x110 cm
Utsälld Kalmar konstmuseum 1994
Konstakademin 1994

248464

2014-05-22