Omega constellation herrarmbandsur

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARMBANDSUR, Omega, stål, "Constellation", ca 1966, automatiskt urverk, plexiglas, pie-pan urtavla, datum, caliber: 564, verk nr: 24830566, boett nr: 168010, svart läderarmband med ståspänne (ej original), diameter 35 mm

Smärre bruksslitage, glas med repor

248468

2014-06-09