Chuval

Chuval
Chuval

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

CHUVAL, Turkmenistan, exklusive bakstycke, ca 88x44 cm, TÄLTBAND, 2 st, Beluch, längd ca 97-196 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, mindre skador

248478

2014-05-22