Lennart Jirlow litografi Millenium

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Millenium", signerad L. Jirlow, färglitografi, numrerad 387/1999, bladstorlek, 57,5x71,5 cm

248479

2014-05-22