Hans Wigert torrnål med akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIGERT, Hans (född 1932): Fågel, akvarellerad torrnål, signerad, numrerad 8/30, 25x26 cm

248503

2014-05-22