Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
ANDERSSON, Torsten (1926-2009): Utan titel, signerad Torsten, olja på duk fäst på duk, 59x54 cm
PROVENIENS: Inköpt från konstnären av nuvarande ägare
Fläck på baksidan, vågig duk
248504
2014-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här