Marie Louise Ekman grafiskt blad tema

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EKMAN, Marie Louise (född 1944): Figurkomposition, signerad och daterad M.L.Ekman 1997, numrerad 149/175, serigrafi, 44x30 cm, oramad

248513

2014-05-25