Skedar silver
Vollendet
2014-05-22
248529
| Höchstes Gebot | 750 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
SKEDAR, 8 st, silver, 17-1900-tal, bl a fiolmodell, otydlig mästarstämpel, Stockholm, 1700-talets mitt, längd ca 13-21 cm