Skedar silver

Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKEDAR, 8 st, silver, 17-1900-tal, bl a fiolmodell, otydlig mästarstämpel, Stockholm, 1700-talets mitt, längd ca 13-21 cm

248529

2014-05-22