Raoul Dufy etsning

Raoul Dufy etsning
Raoul Dufy etsning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DUFY, Raoul (Frankrike 1877-1953): Baigneuse, Papillons et Bateaux, signerad i plåten Raoul Dufy, etsning, 22x31

Oramad

248535

2014-05-26