Hasse Lindroth etsning Stockholm tema

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

LINDROTH, Hasse (född 1938): "Slussen med gam", signerad och daterad -10, 68/150, etsning med kolorering, 18x23,5 cm

Smärre märken i marginalen

248537

2014-05-25