Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
LINDROTH, Hasse (född 1938): "Slussen med gam", signerad och daterad -10, 68/150, etsning med kolorering, 18x23,5 cm
Smärre märken i marginalen
248537
2014-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här