Vattenhämtare koppar

Vattenhämtare koppar
Vattenhämtare koppar
Vattenhämtare koppar
Vattenhämtare koppar
Vattenhämtare koppar
Vattenhämtare koppar

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VATTENHÄMTARE, koppar, 1800-talets första hälft, hjärtformade smidda fästen, invändigt förzinkad, höjd 24, diameter 27 cm

Kuntoraportti

Lagningar

248538

Päivämäärä:

2014-05-22