Vattenhämtare koppar
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VATTENHÄMTARE, koppar, 1800-talets första hälft, hjärtformade smidda fästen, invändigt förzinkad, höjd 24, diameter 27 cm
Kuntoraportti
Lagningar
248538
Päivämäärä:
2014-05-22