Fritz Lindström M Borg akvareller

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LINDSTRÖM, Fritz (1874-1962): (35) Stockholmsmotiv, signerade, akvareller, varierade mått, 8 st M Borg akvareller medföljer

Några gulnade, några med trasigt glas

248549

2014-05-23