Carl Ewald Lönngren oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÖNNGREN, Carl Ewald (1839-1902): Motiv från Djurgården, signerad C. E. Lönngren, olja på pannå, 23x32 cm

248554

2014-05-26