Lars Tärning
2014-05-26
248558
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TÄRNING, Lars (född 1945): "La Cour de By", signerad och daterad -13, skiktmåleri på pannå, 40x35 cm