Per Julius akvarell

Per Julius akvarell
Per Julius akvarell
Per Julius akvarell
Per Julius akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JULIUS, Per (född 1952): "Aprildag vid Skulnäs", signerad och daterad P. Julius - 81, akvarell, 25,5x52 cm

248568

2014-05-22