Pierre Auguste Renoir etsning

Pierre Auguste Renoir etsning
Pierre Auguste Renoir etsning
Pierre Auguste Renoir etsning
Pierre Auguste Renoir etsning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RENOIR, Pierre Auguste (1841-191): "Chapeau épingle", signerad i plåten Renoir, etsning, 12x8,5 cm

CHAPEAU ÉPINGLE. PLÅTSTORLEK 12 X 8,5 CM. MÖJLIGEN SENARE AVDRAG. EJ EXAMINERAD UR RAM. GULNAD. ETSNING, SIGNERAD I TRYCK.

Något gulnad

248574

2014-05-26