Pierre Auguste Renoir etsning
2014-05-26
248574
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RENOIR, Pierre Auguste (1841-191): "Chapeau épingle", signerad i plåten Renoir, etsning, 12x8,5 cm
CHAPEAU ÉPINGLE. PLÅTSTORLEK 12 X 8,5 CM. MÖJLIGEN SENARE AVDRAG. EJ EXAMINERAD UR RAM. GULNAD. ETSNING, SIGNERAD I TRYCK.
Något gulnad