Pierre Bonnard etsning

Pierre Bonnard etsning
Pierre Bonnard etsning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BONNARD, Pierre (1867-1947): "Le Parc Monceau", signerad i plåten P Bonnard,
etsning, 1937, ca 33,3 x 25,9 cm
LITTERATUR: Bouvet 114

248580

2014-05-26