Göran Nilsson skulptur

Göran Nilsson skulptur
Göran Nilsson skulptur
Göran Nilsson skulptur
Göran Nilsson skulptur
Göran Nilsson skulptur
Göran Nilsson skulptur
Göran Nilsson skulptur
Göran Nilsson skulptur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILSSON, Göran (född 1936:) "Genombrytning", metall, skulptur, monogramsignerad och daterad GN 79, höjd inklusive träsockel ca 54 cm

248585

2014-05-23