Fernandez Arman färglitografi

Fernandez Arman färglitografi
Fernandez Arman färglitografi
Fernandez Arman färglitografi
Fernandez Arman färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMAN, Fernandez (Frankrike 1928-2005): Komposition med kannor, signerad Arman, 218/300, färglitografi, bladstorlek 65x48,5 cm

248594

2014-05-26