Karmstolar rokoko
2014-05-23
248609
| Klubbat belopp | 17 500 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, rokoko, bemålade, delvis skuren och bronserad dekor
Skador, lagningar, ett armstöd löst, lösa delar medföljer, skadad klädsel