Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, rokoko, bemålade, delvis skuren och bronserad dekor
Skador, lagningar, ett armstöd löst, lösa delar medföljer, skadad klädsel
248609
2014-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här