Erik Dietman litografi tema

Erik Dietman litografi tema
Erik Dietman litografi tema

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

DIETMAN, Erik (1937-2002): "Poeten Paul Andersson trollar", signerad och numrerad 22/150, färglitografi, 1999, bladmått 65x48 cm, oramad

248624

2014-05-23