H Wigert T Renqvist grafik tema

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRAFIK, 2 delar, WIGERT, Hans (född 1932): "Ofelia", signerad Hans Wigert, 2001, torrnålsgravyr, 50/30, 21x25 cm samt RENQVIST, Torsten (1924-2007): Komposition, signerad och daterad -98, 43/150, etsning, 14,5x20,5 cm, oramade

Smärre hanteringsveck

248626

2014-05-23