Bruno Liljefors olja

Bruno Liljefors olja
Bruno Liljefors olja
Bruno Liljefors olja
Bruno Liljefors olja

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

LILJEFORS, Bruno (1860-1939): Landskap - Sten och kärr, olja på duk, 50x65 cm
På baksidan kvarlåtenskapsstämpel Uplands Enskilda Bank AB
Proveniens: Britta Liljefors, Stockholm

248660

2014-06-09