Lina Nordenström grafik tema

Lina Nordenström grafik tema
Lina Nordenström grafik tema
Lina Nordenström grafik tema
Lina Nordenström grafik tema
Lina Nordenström grafik tema
Lina Nordenström grafik tema

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

NORDENSTRÖM Lina (född 1963): Triptyk, "Nödfall", "Huvudutgång", "Flyktväg", signerad a tergo, litografier, 15,5x38 cm vardera, oramade

248661

2014-05-23