Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
NORDENSTRÖM Lina (född 1963): Triptyk, "Nödfall", "Huvudutgång", "Flyktväg", signerad a tergo, litografier, 15,5x38 cm vardera, oramade
248661
2014-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här