Sigurd Möller oljemålning

Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÖLLER, Sigurd (1895-1984): Franskt landskap, signerad och daterad S. Möller -48, olja på duk, 65x81 cm

Smärre färgbortfall

248679

2014-05-26