Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLERS, Edvin (1888-1959): Tulpaner, signerad och daterad E Ollers 1936, olja på duk, 67x54 cm
Dukskada
248680
2014-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här