Edvin Ollers oljemålning

Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLERS, Edvin (1888-1959): Tulpaner, signerad och daterad E Ollers 1936, olja på duk, 67x54 cm

Dukskada

248680

2014-05-26