Orrspel oljemålning

Orrspel oljemålning
Orrspel oljemålning
Orrspel oljemålning
Orrspel oljemålning
Orrspel oljemålning
Orrspel oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Orrspel, signerad Cop?, olja på duk, 54x65 cm

Dukskada

248681

2014-05-26