Walter Foster oljemålning
Valmis
2014-05-26
248709
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
FOSTER, Walter HW (1861-88), River Lea, monogramsignerad, olja på duk, 43x70 cm
Duklagning