Elias Martin
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MARTIN, Elias (1739-1818): Bergslandskap med stugor och kyrka, signerad och inskriberad på baksidan Elias Martin, svart bläck på papper, 17x20,5 cm
Troligtvis utförd i slutet av 1770-talet
248726
2014-06-05