Elias Martin

Elias Martin
Elias Martin

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARTIN, Elias (1739-1818): Bergslandskap med stugor och kyrka, signerad och inskriberad på baksidan Elias Martin, svart bläck på papper, 17x20,5 cm

Troligtvis utförd i slutet av 1770-talet

248726

2014-06-05