Chiffonje Karl Johan 1800-tal

Chiffonje Karl Johan 1800-tal
Chiffonje Karl Johan 1800-tal
Chiffonje Karl Johan 1800-tal
Chiffonje Karl Johan 1800-tal
Chiffonje Karl Johan 1800-tal
Chiffonje Karl Johan 1800-tal
Chiffonje Karl Johan 1800-tal
Chiffonje Karl Johan 1800-tal
Chiffonje Karl Johan 1800-tal
Chiffonje Karl Johan 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-tal, Karl Johan, fanér i mahogny, skrivklaff med bakomvarande lådor, dekor av kolonner, höjd ca 136, 52x117 cm, nycklar medföljer

Smärre slitage

248734

2014-05-26