Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHIFFONJÉ, 1800-tal, Karl Johan, fanér i mahogny, skrivklaff med bakomvarande lådor, dekor av kolonner, höjd ca 136, 52x117 cm, nycklar medföljer
Smärre slitage
248734
2014-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här