Ten Siethoff, Hylander tema

Ten Siethoff, Hylander tema
Ten Siethoff, Hylander tema
Ten Siethoff, Hylander tema
Ten Siethoff, Hylander tema
Ten Siethoff, Hylander tema
Ten Siethoff, Hylander tema
Ten Siethoff, Hylander tema
Ten Siethoff, Hylander tema

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAVLOR, 4 st, Petrus TEN SIETHOFF (född 1946) "Årstabron", signerad, blandteknik, 29x43 cm, Stig HOLSTAD, Akt, signerad och daterad 1967, 39x50 cm, David HELANDER (född 1968): "Plym 24", signerad, blandteknik, 12x17 cm OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Semesterbild, signerad, grafiskt blad, 25x17 cm

248764

2014-05-24