Bålskål 1700-tal

Bålskål 1700-tal
Bålskål 1700-tal
Bålskål 1700-tal
Bålskål 1700-tal
Bålskål 1700-tal
Bålskål 1700-tal
Bålskål 1700-tal
Bålskål 1700-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÅLSKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, mandarindekor i emaljfärger, järnrött och guld, diameter ca 29 cm

Omfattande lagningar

248775

2014-05-24