Elsie Brenner oljemålning från Gotland

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRENNER, Elsie (samtida): "Ljung", olja på duk, signerad och daterad Elsie Brenner -95, 90x90 cm

248785

2014-05-24